Kurumsal

Hakkımızda

T.C.
SAĞLIKBAKANLIĞI
İSTANBUL İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
MALTEPE DEVLET HASTANESİ
 
 

MİSYONUMUZ


Hasta ve hasta yakını memnuniyetini ve çalışan memnuniyetini ön planda tutarak, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden temiz, düzenli, konforlu ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunmaktır.


 

VİZYONUMUZ 

Sağlıkta ulusal ve uluslar arası yüksek standartlarda hizmet veren ve bölgede güvenle tercih edilen bir sağlık kurumu olmaktır.


DEĞERLERİMİZ


Herkese eşit yaklaşım anlayışı, sürekli ulaşılabilir hizmet olanakları ile hasta yakını, ziyaretçi ve çalışanları bilgilendiren, çağdaş standartlarda ekip anlayışı ile hizmet vermektir.


KALİTE POLİTİKAMIZ 

Çalışanlarımıza ve hizmet kullanıcılarımıza çağdaş, nitelikli, katılımcı, saygılı, ilgili bir ortamda, her alanda eğitimin gerekliliğine inanan, kaliteli ve verimli bir şekilde, memnuniyeti hedefleyen, sürekli iyileşme ilkesi doğrultusunda, kalıcı çözümlere önem veren, kaynakları etkin kullanan, ekip ruhu içerisinde karşılıklı sevgi, saygı ve işbirliğine dayalı çağdaş yönetim anlayışımız ile güler yüzlü hizmet vermektir.

Kalite tüm çalışanların sorumluluğundadır. Katılımcı olmak, iyi iletişim kurmak, temiz, güvenli ve düzenli bir çalışma ortamı sağlamak, sürekli iyileşmek kalite için vazgeçilmez önceliklerimizdir. Biz kendi alanımızda sürekli gelişen, beklentilere en iyi cevap veren bir ekip olarak, en son teknoloji ile tüm dünyaya hitap etmeyi hedeflemekteyiz. Tüm çalışanlar, bu hedefe ulaşmamız ve zirvede sürekli kalabilmemiz için, gerekli itinayı göstermekle görevli ve sorumludur.

19 Ocak 2022